Kobnext Sp. z o.o. - Kompleksowa obsługa budownictwa Kobnext Sp. z o.o. - Kompleksowa obsługa budownictwa

Kompleksowa obsługa budownictwa

od 30 lat na rynku poznaj Kobnext!

Aktualne oferty pracy

Oferta pracy z dnia 15/3/2018:

Brygadzista zbrojarzy, betoniarzy - praca w Polsce

Zakres obowiązków:

      • Wykonywanie i ndzorowanie prac zbrojarskich i betoniarskich
      • Sprawowanie wspólnie zkierownictwem budowy kontroli prowadzonych pracowników w zakresie dyscypliny pracy i BHP
      • Współpraca z kierownictwem budowy w zakresie realizacji całego procesu produkcyjnego na budowie

Wymagania:

      • Doświadczenie na stanowisku brygadzisty zbrojarzy
      • Umiejętność czytania rysunku technicznego
      • Umiejętność dobrego zbrojenia i prac betoniarskich
      • Samodzielność

Oferujemy:

      • Pełne wyposażenie (odzież i narzędzia)
      • Zakładowy system transportu do pracy na budowie
      • Zatrudnienie według umowy o pracę na pełny etat
      • Atrakcyjny system wynagradzania
      • Regularne zarobki
      • Możliwość rozwoju zawodowego przy realizacji ciekawych projektów budowlanych
      • Możliwość pracy na kotraktach zagranicznych realizowanych przez naszą Firmę
      • Przyjazną i życzliwą atmosferę pracy

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres: rekrutacja@kobnext.pl

Do aplikacji proszę dołączyć zgodę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.).

<< wstecz

Trzy powody dla którch warto wybrać Kobnext

Ponad 350-ciu
wyspecjalizowanych
pracowników

Doświadczona kadra
inżyniersko-techniczna

Dziesiątki udanych realizacji
w kraju i za granicą