Kobnext Sp. z o.o. - Kompleksowa obsługa budownictwa Kobnext Sp. z o.o. - Kompleksowa obsługa budownictwa

Kompleksowa obsługa budownictwa

od 30 lat na rynku poznaj Kobnext!

Aktualne oferty pracy

Oferta pracy z dnia 5/1/2018:

Kierownik budowy, robót - praca w Niemczech

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja prac budowlanych
  • Zarządzanie pracą zespołu pracowników
  • Prowadzenie dokumentacji realizowanych projektów i bieżące raportowanie

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne o profilu budowlanym
  • Doświadczenie na stanowisku kierownika budowy lub robót
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne
  • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie według umowy o pracę na pełny etat
  • Regularne atrakcyjne zarobki
  • Możliwość rozwoju i awansu w firmie
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres: rekrutacja@kobnext.pl

Do aplikacji proszę dołączyć zgodę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.).

<< wstecz

Trzy powody dla którch warto wybrać Kobnext

Ponad 350-ciu
wyspecjalizowanych
pracowników

Doświadczona kadra
inżyniersko-techniczna

Dziesiątki udanych realizacji
w kraju i za granicą